کسب درامد با بازی

چگونه از طریق بازی کسب درآمد داشته باشیم؟

جذب سرمایه از طریق بازی کردن می‌تواند یکی از شیوه‌های جذاب کسب درآمد باشد؛ مخصوصا برای افرادی که مهارت بالایی در انجام بازی‌های مختلف کامپیوتری دارند و به اصطلاح عامیانه گیمرهای حرفه‌ای هستند. امروزه می‌توان به راحتی از طریق بازی کردن پول واقعی به دلار و یا حتی به تومان دریافت کرد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی چگونگی کسب درآمد از طریق بازی با ما، همراه باشید.

چطور می‌توان رایگان بازی کرد و پول واقعی برنده شد؟

اگرچه برای دانلود و نصب بسیاری از بازی‌های محبوب و پرطرفدار که امکان درآمدزایی دارند باید حتما مبلغی را پرداخت کنید تا بتوانید اکانت آن بازی را خریداری کنید؛ اما بسیاری از بازی‌های کامپیوتر دیگری وجود دارند که جهت نصب و استفاده از آن‌ها نیازی نیست که مبلغی را پرداخت کنید، مانند بازی‌های:Cash/ bubble Cash/ Bingo Cash   Solitaireکه پس از دانلود و نصب این دسته از بازی‌ها، می‌توانید به راحتی جوایز نقدی و پول واقعی دریافت کنید.

کسب درامد با بازی های کامپیوتری

 همان طور که قبلا در مقاله‌ی درآمدزایی با گوشی به این موضوع اشاره شده است که جذب سرمایه از طریق بازی‌های کامپیوتری می‌تواند برای اشخاصی که علاقه‌ی وافری به بازی‌های کامپیوتری دارند راهکار خلاقانه‌ای باشد؛ در اینجا نیز به توضیحات بیشتر درباره‌ی راه‌های کسب درآمد با بازی‌های کامپیوتری می‌پردازیم. برای کسب درآمد از طریق بازی کردن چندین روش در حال حاضر در دنیا مرسوم است؛ که در پاراگراف بعدی به آن می‌پردازیم:

  1. تست کردن بازی‌های جدید؛ با یک قرارداد بین گیمر و شرکت تولید کننده، کاربران می‌توانند بازی جدیدی که توسط کمپانی تولید شده است را مورد ارزیابی قرار ‌دهند و هر گونه باگی را به آنها اطلاع دهند و در قبال این موضوع پول دریافت کنند.
  2. راهکار دوم تهیه‌ی یک فیلم از نحوه‌ی بازی کردن و اعلام مجموعه‌ای از فوت و فن‌های بازی به دیگر مخاطبان و انتشار آن در یوتیوب یا هر پلتفرم دیگری برای جذب فالوور و افزایش ویو ویدئوها؛ می‌تواند عامل دیگری بابت جذب پول از طریق بازی کامپیوتری باشد.
  3. برای افرادی که ذهن خلاق و سرمایه اندک دارند؛ تولید و تهیه‌ی یکسری اکسسوری‌های بازی‌های محبوب سال، می‌تواند ایده‌ی جذاب دیگری بابت پول در آوردن از این طریق باشد.

کسب درامد با بازی به تومن در ایران

 در مقاله‌ی کسب درآمد با گوشی  به بررسی این که چگونه می‌شود در ایران درآمد به تومن از طریق بازی کردن داشت، پرداخته‌ایم،  اما با توجه به این که؛ این موضوع برای بسیاری از کاربران به خصوص رده‌ی نوجوانان شیوه‌ی کارآمد به نظر می‌رسد در این مقاله نیز به بررسی این مسئله می‌پردازیم.

مسلما کسب درآمد از طریق بازی کردن به دلار در سایر کشورها نسبت به ایران بسیار راحت‌تر است؛  چرا که در حال حاضر در کشور ما سایت معتبری بابت انجام بازی‌های کامپیوتری که بتوان از طریق آن درآمد تومانی داشت وجود ندارد، اما می‌توانید از طریق مشارکت در فروش  یکسری لوازم و یا دستگاه‌های مربوط به بازی‌های کامپیوتری مثل: پلی‌استیشن، دسته‌های بازی و انواع سی دی‌های بازی‌های‌ کامپیوتری و تبلیغ این محصولات در پلتفرم‌های داخلی و خارجی به درآمد مورد نظر خود دست پیدا کنید؛ البته باید به این موضوع اشاره کرد که شرکت داریا تلاش دارد در آینده‌ای نزدیک سرویس‌های ویژه‌ای در گوشی‌های باند راه‌اندازی کند که به راحتی از طریق آنها به درآمد تومانی برسید.

راه حل های کسب درآمد از بازی منچ از طریق موبایل به تومن

 تا به این لحظه به چگونگی جذب سرمایه از طریق گوشی و یا بازی‌های کامپیوتری پرداخته‌ایم؛ اما نمی‌شود منکر این موضوع شد که جذاب‌ترین بخش این مقاله؛ صحبت از بازی منچ و کسب درآمد از طریق آن است، چرا که این بازی همیشه برای ما یادآور لحظات خوشی است که در کنار عزیزانمان داشتیم و زمانی که منچ را به صورت آنلاین، بازی و بتوانیم از طریق آن کسب درآمد کنیم؛ مسلما جذابیتش بیشتر خواهد شد.

 اگر در ایران ساکن هستید و علاقه‌ی بسیاری به بازی منچ و کسب درآمد به تومان دارید؛ می‌توانید برنامه‌ی منچر را به راحتی دانلود کنید و اگر می‌خواهید در سطح جهانی منچ، بازی کنید باید بازی Ludo Game را  از طریق اپ استورهای مورد تایید دانلود کنید. اگر چه این بازی بسیار ساده و طرفدارانش هم بسیار بیشتر است؛ اما شما پس از ارتقای میزهای خود و رسیدن به سطوح بالاتر به راحتی می‌توانید هم از سود توسعه دهنده یا Developer و هم از طریق فروش سطح یا لول خود به دیگر بازیکنان، پول خوبی دریافت کنید.

سخن پایانی

به طور کلی درآمد گیمرها در مقایسه با دیگر مشاغل بسیار اندک است، اما برای افرادی که روزانه مدت زمان زیادی صرف بازی‌های کامپیوتری می‌کنند؛ می‌تواند شیوه‌ی هوشمندانه‌ای برای کسب درآمد هر چند اندک باشد.