داریا همراه پایتخت از سال 1396 به عنوان نماینده رسمی و وارد کننده محصولات سامسونگ در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون با گذشت 4 سال از فعالیتش بیش از 300 نفر عضو خانواده داریا هستند. تمامی تکنسین‌های داریا همراه زیر نظر کمپانی سامسونگ آموزش دیده‌اند و در تلاش برای ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به مشتریان هستند.

داریا همراه بیش از 60 شعبه و نمایندگی در سراسر کشور دارد و با افتخار تاکنون موفق به کسب رتبه اول واردات و خدمات پس از فروش برای چندین سال پیاپی شده است.

داریا همراه پایتخت نماینده رسمی برند سامسونگ در ایران و وارد کننده موبایل و تبلت سامسونگ است. داریا همراه با داشتن حدود 300 کارمند برای ارائه خدمات به مشتریان از توانایی های این متخصصین بهره میبرد. تمامی تکنسین های داریا همراه پایتخت زیر نظر کمپانی سامسونگ آموزش دیده اند و به صورت دائم دانش خود را به روز می کنند. پیشرفت و یادگیری هر یک از افراد، از اولویت های داریا همراه پایتخت به شمار می رود. به همین دلیل در داریا برای نیروهای مختلف بنا به نیاز و حوزه تخصصی فعالیتشان دوره های آموزشی برگزار می شود. اگر علاقه مند به همکاری و پیشرفت در محیطی شاد و پرانرژی هستید، داریا همراه پایتخت منتظر شماست.

برای فعالسازی IMEI بر روی سیم کارت، انتقال مالکیت، استعلام اصالت و بدست آوردن IMEI در صورتی که آن را فراموش کرده اید، می‌توانید آموزش‌های داریا را مطالعه کنید. به ترتیب مراحل ذکر شده را در هر مورد دنبال کرده و در صورت برخورد به مشکل با کارشناسان ما در مرکز تماس داریا در ارتباط باشید.

مشتریان عزیز داریا همراه پایتخت در صورتی که از نحوه ارائه خدمات در هریک از شعب و یا نمایندگی‌های داریا همراه در سطح کشور، در زمینه‌های نقض قوانین، کوتاهی یا عدم انجام وظیفه، طولانی شدن روند رسیدگی، عدم پاسخگویی، یا ضعف در ارائه خدمات، شکایتی داشته که شخصاَ ذینفع آن بوده و از شرکت داریا همراه درخواست رسیدگی دارند، می‌توانند شکایت خود را از راه های زیر ثبت نموده تا طبق مقررات به آن رسیدگی شده و پاسخ لازم ارائه گردد.